Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Badania nad autyzmem

Zmarł nagle z sieci Stew Peters

Zmarł nagle z sieci Stew Peters


Film Zmarł nagle

O ironio. Dzieci.

W tym tygodniu na Rumble pojawił się film dokumentalny Died Nagle. Możesz to obejrzeć tutaj. Być może jesteśmy bardziej dostrojeni do wzrostu liczby nekrologów, które zawierają słowa „zmarła nagle” i „zmarła spokojnie we śnie” (w wieku 22 lat?) Niezależnie od tego, czy wzrost ten jest planowanym wysiłkiem mającym na celu wyludnienie, czy „po prostu” kolejną konsekwencją nieokiełznanej farmaceutycznej chciwości, nie ma znaczenia, kiedy pochowasz ukochaną osobę. Czy masz historię do opowiedzenia, kogoś, kogo znałeś i kochałeś lub znałeś, kto zmarł w nienormalnych okolicznościach bez odpowiedzi dla pogrążonej w żałobie rodziny? Doszliśmy do „zaakceptowania” wzrostu liczby zgonów z powodu samobójstw i przedawkowań, być może dlatego, że odpowiedź, bez względu na to, jak trudna do przełknięcia, jest lepsza niż BRAK odpowiedzi. Z czasem dane aktuarialne dotyczące ubezpieczeń rzucą światło na to, co się dzieje. Ubezpieczyciele na życie będą musieli wypłacić polisy na długo przed osiągnięciem oczekiwanego wieku, a może, tylko może, gdy osiągną wyniki finansowe, zabiorą głos i przejmą „nagłą śmierć” z tego, co media głównego nurtu nazywają kolejną teorią spiskową, do przerażająca i rozdzierająca serce prawda. Daj nam znać, co myślisz. Nie jestem pewien, dlaczego producenci mieliby rozpocząć tę ponurą opowieść w tygodniu Święta Dziękczynienia. Wydaje mi się to makabryczne. Ale ponury żniwiarz nie dba o to, jaki jest dzień, kiedy się pojawia, więc być może ten tydzień, w którym wielu obserwujących będzie wdzięcznych za powiedzenie „nie”, jest rzeczywiście odpowiedni.

Zdrowi dorośli umierają na całym świecie. W ciągu ostatnich 18 miesięcy termin „zmarł nagle” znalazł się na samej górze „najczęściej wyszukiwanych” haseł w Google. Teraz wielokrotnie nagradzany zespół dokumentalny, który stworzył „Watch The Water” i „These Little Ones”, podróżuje po całym świecie, aby znaleźć odpowiedzi i opowiedzieć historie tych, którzy nagle umarli. Obejrzyj tutaj.Innym spojrzeniem na wzrost liczby nieoczekiwanych zgonów jest ta książka wydana przez Skyhorse Publishing and Children’s Health Defense:

Przyczyna nieznana autorstwa Edwarda Dowda

Edward Dowd, były analityk z Wall Street i zarządzający portfelem BlackRock, bada epidemię nagłych zgonów w Ameryce. W trakcie swojej kariery polegającej na zbieraniu akcji wykorzystywał rozpoznawanie wzorców, aby wyprzedzić swoich rówieśników i ulicę, zanim jego bycze lub niedźwiedzie tezy stały się konsensusem. Na początku 2021 roku zauważył wzrost liczby anegdot o nagłych zgonach wśród bardzo sprawnych sportowców i innych pozornie zdrowych młodych ludzi w całym kraju. Jego pytanie było proste: co zmieniło się w 2021 roku?Źródło

Udostępnij