Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Badania nad autyzmem

Publikowanie anulowanych: Spacery wydawnicze Skyhorse Spacer i słowo na temat wolności słowa

Publikowanie anulowanych: Spacery wydawnicze Skyhorse Spacer i słowo na temat wolności słowa


Karol TuckerTony Lyons był orędownikiem wolności słowa i prasy, zanim Elon Musk wysłał swój pierwszy tweet. W zeszłym tygodniu Tony był w programie Tuckera Carlsona w Fox News. Zanim kręcisz nosem, pamiętaj o dużym obrazie. Jestem na tyle dorosły, że pamiętam, kiedy Tucker był w Cross Fire w CNN. Telewizja to rozrywka i oceny. Nie jestem pewien, czy ten kod do osadzenia poniższego filmu z Insta zadziała, ale nie obawiaj się, poniżej znajduje się transkrypcja, dzięki uprzejmości niesamowitej Anne Dachel. Bezpośrednie linki do zakupu wspomnianych książek znajdują się na końcu tego posta. Film jest na naszym Instagramie: znajdź nas i śledź na https://www.instagram.com/autismages/

###

Tuckera Carlsona: Więc ludzie próbowali zakazać książek od czasu wynalezienia prasy drukarskiej, a nawet wcześniej.

Ale od pokoleń w tym kraju mieliście odważnych, dbających o swobody obywatelskie wydawców, którzy przeciwstawiali się tym trendom. W rzeczywistości w całym anglojęzycznym świecie mieliście wydawców – nawiasem mówiąc, większość z nich była lewicowa – którzy powiedzieli nie, wolni ludzie mają prawo czytać, co chcą.

Ale tych wydawców już nie ma. W rzeczywistości jesteśmy w zasadzie tylko jednym, o którym wiemy.

Nazwa tej firmy to Wydawnictwo Skyhorse, i zrobił to, co obywatelscy libertarianie robili przez wiele lat. Opublikował prace anulowanych autorów: w ich przypadku między innymi Woody’ego Allena, Roberta F. Kennedy’ego Jr.

Więc człowiekiem stojącym za tym przedsięwzięciem, człowiekiem, który tak mocno trzyma się ideału wolności słowa w kraju, który staje się autorytarny, jest Tony Lyons i jesteśmy wdzięczni, że jest dziś z nami.

Tony, dziękuję bardzo za przybycie.

Rozmawiałem z tobą wcześniej, nie na antenie. Nie mam pojęcia, jaką masz politykę. Naprawdę nie wiem, jaka jest twoja polityka, ale wydaje się, że robisz wszystko, co w twojej mocy, aby publikować książki, których ludzie nie chcą, więc musi to być zamierzone.

Tony Lyons: Myślę, że wolność słowa jest najważniejszą wolnością, jaką mamy, i jest oblegana z każdej strony.

Lewica chce zamknąć wolność słowa na tak wiele różnych sposobów.

Prawica domaga się więcej przemówień, więcej dialogu, więcej debat, a ja byłem w samym środku tego, publikując książkę po książce autorów, jak powiedziałeś:

Roberta F. Kennedy’ego Jr., https://www.skyhorsepublishing.com/9781510766815/the-real-anthony-fauci/ dr Robert Malone, https://www.skyhorsepublishing.com/9781510773240/lies-my-govt-told-me/ dr Pierre Kory, https://www.skyhorsepublishing.com/9781510773868/the-war-on-ivermectin/ wielu lekarzy, którzy zostali usunięci z platformy, ocenzurowani i odwołani.

Carlsona: Interesujące jest to, że weźmy przypadek książki Bobby’ego Kennedy’ego o Tony’m Faucim io doświadczeniach związanych z koronawirusem, które wszyscy oglądaliśmy. Tak więc ta książka nigdy nie zostałaby opublikowana przez nikogo poza tobą. Dlatego to opublikowałeś. Ale myślę, że to było hitem, myślę, że sprzedałeś wiele kopii, jestem pewien, że zarobiłeś dużo pieniędzy. Mam nadzieję, że tak.

Dlaczego więc Simon i Schuster mieliby tego nie zrobić? Myślałem, że to firmy nastawione na zysk.

Lyon: Myślę, że wielkie cztery firmy wydawnicze nie chcą mieć do czynienia z cenzurą rządową, która ma miejsce i cenzurą wewnętrzną, a nawet cenzurą ze strony ich własnych pisarzy.

Czują presję z każdej strony i uginają się pod nią. I czuję presję, ale tak jak powiedziałem podczas naszej ostatniej rozmowy, myślę, że bardziej niebezpieczne jest posiadanie kraju, w którym nie mamy prawa publikować, co chcemy, aby ludzie czytali, co chcą, dokonywali wyborów sobie.

Jest tak wiele sposobów, w jakie wolność słowa i dialogu są zamykane w tym kraju. Wszystkie duże firmy technologiczne podporządkowały się rządowi.

To po prostu musi się zatrzymać, a ja chcę być częścią tego procesu.

Carlsona: Nie tylko jesteś częścią procesu, ale także nim kierujesz. Prowadzisz walkę, prawdopodobnie nigdy nie myślałeś, że to zrobisz, ale jesteśmy wdzięczni, że jesteś.

Tony Lyons, Skyhorse Publishing, dziękuję bardzo. Kliknij, aby kupić: ### ###

Źródło

Udostępnij