Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Badania nad autyzmem

Pomóż firmie AofA Poznaj naszą kampanię pasujących prezentów o wartości 10 000 USD


Pasujący prezentMamy darczyńcę anioła w postaci Laury Hayes, współtwórczyni i osoby wspierającej AofA, która hojnie podniosła swój roczny mecz do pełnych 10 000 $. Spotkanie z tą kampanią byłoby dla nas… rajem. Jesteśmy w 63% naszego celu. Dziękuję Ci. Każdy grosz utrzymuje AofA online.

Nasza praca jest ważniejsza niż kiedykolwiek, ponieważ rodziny rozbijają się i uczą się stawiać czoła wyzwaniom, jakie autyzm niesie przez całe życie. Śliczne dziewczyny, o których pisałem, mają teraz 22, 26 i prawie 28 lat. Kiedy kończy się szkoła, pojawiają się nowe, ogromne przeszkody. Age of Autism NIE przestanie mówić prawdy o autyzmie. Potrzebuję twojej pomocy w tym naszym 15. roku życia.

Używamy DonorBox do bezpiecznych darowizn online i zawsze możesz wysłać czek na Autism Age PO Box 110546, Trumbull, CT 06611. Darowizny można odliczyć od podatku – EIN to 47-1831987. Dzięki hojnemu prezentowi w zeszłym roku akceptujemy również CRYPTO za pośrednictwem Coinbase i inne instrumenty finansowe. Dziękuję Ci.

Podarować

Podaruj wiedzę w te święta. Nowości od wydawnictw CHD i Skyhorse Publishing:
Kliknij okładkę lub tytuł, aby kupić.

Przyczyna nieznana: Epidemia nagłych zgonów w 2021 i 2022 roku, Ed Dowd
Co zabija młodych, zdrowych Amerykanów? Edward Dowd, były analityk z Wall Street i zarządzający portfelem BlackRock, bada epidemię nagłych zgonów w AmeryceŹródło

Udostępnij