Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Badania nad autyzmem

HFDF pomaga byłym pracownikom Nike w pozwaniu za naruszenie praw obywatelskich


HFDFFUNDUSZ OBRONY ZDROWIA WOLNOŚCI ZDROWIA POMAGA BYŁYM PRACOWNIKOM NIKE POZYWAĆ FIRMĘ O SZKODY ZWIĄZANE Z NARUSZENIEM USTAWY PRAW OBYWATELSKICH I BATERIĄ

Health Freedom Defense Fund (HFDF) pomaga byłym pracownikom Nike, Inc. pozwać firmę o odszkodowanie za dyskryminację religijną, dyskryminację medyczną i pobicie w związku z mandatem Nike dotyczącym iniekcji COVID-19.

Nike uważa się za zróżnicowanego, sprawiedliwego i integracyjnego pracodawcę, a nawet opracowało mnóstwo zasad i procedur gwarantujących wolność religijną i prywatność, ale Nike zignorował lata polityki, jeśli chodzi o COVID-19.

Powodowie Doug Kerkering, Wanda Rozwadowska i Hannah Thibodo byli cenionymi starszymi pracownikami w Nike – dopóki nie zostali złapani w agresywną politykę Nike dotyczącą COVID i zostali zwolnieni lub zmuszeni do opuszczenia firmy z powodu polityki firmy dotyczącej szczepionek przeciwko COVID.

„Pomagamy powodom pozwać Nike, ponieważ chcemy wysłać głośny i jasny sygnał do korporacyjnej Ameryki, że prawa ich pracowników nie podlegają negocjacjom i że ich pracownicy nie są jednorazowi” – ​​powiedział Leslie Manookian, prezes Health Freedom DefRobić co należycały fundusz.

Firma Nike zmusiła jednego powoda, jedynego żywiciela jej młodej rodziny, do podania zastrzyku z COVID, który spowodował reakcję autoimmunologiczną, która uniemożliwiła jej pracę i zmusiła do odejścia z firmy.

„Nike wykazało rażące lekceważenie własnej polityki prywatności i naruszyło prawo stanowe i federalne, odmawiając religijnych i medycznych udogodnień tym, którzy o nie zabiegali” – powiedział prawnik HFDF do powodów, Scott Street.

Do jesieni 2021 roku CDC uznało, że zastrzyki COVID nie powstrzymują transmisji ani infekcji.

Ale Nike upierało się przy swojej polityce. Kontynuował egzekwowanie tej polityki nawet po tym, jak Sąd Najwyższy uchylił mandat OSHA dla dużych pracodawców, aby wymagali od swoich pracowników zastrzyków.

„W jaki sposób niegdyś szanowana firma zgubiła drogę do tego stopnia, że ​​była gotowa podeptać nie tylko prawa własnych pracowników, ale także własną politykę dotyczącą COVID?” powiedział Manookian.

Sprawa Doug Kerkering, Hannah Thibodo i Wanda Rozwadowska przeciwko Nike, Inc. została wniesiona do Sądu Okręgowego Stanów Zjednoczonych w Portland w stanie Oregon 15 listopada 2022 r. Pobierz skargę Nike

O FUNDUSZU OBRONY WOLNOŚCI ZDROWIA

Fundusz Obrony Wolności Zdrowia jest organizacją non-profit 501(c)(3), której celem jest ochrona i rozwój wolności zdrowotnej, edukowanie Amerykanów w zakresie świadomej zgody, opowiadanie się za prawami człowieka i cielesną autonomią dla wszystkich ludzi oraz prawne kwestionowanie nieetycznych mandatów, praw i zasad, gdy jest to konieczne . HFDF wygrał poważną sprawę o unieważnienie federalnego mandatu dotyczącego masek podróżnych. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.healthfreedomdefense.org

Kliknij okładkę lub tytuł, kup książkę.

Kłamstwa, które powiedział mi mój rząd: nadchodzi lepsza przyszłość (Obrona zdrowia dzieci) autorstwa Roberta W. Malone’a

Dzięki wkładowi wybitnych lekarzy, naukowców i ekspertów w swoich dziedzinach, Lies My Gov’t Told Me oferuje kompleksowe spojrzenie na pandemię koronawirusa – gdzie jesteśmy dzisiaj, jak się tu znaleźliśmy i co jest na horyzoncie. Rzucając wyzwanie mainstreamowej narracji rząd-farmaceutyka-media, rozdziały tej książki nie tylko oburzą czytelników, ale także dostarczą informacji i nadziei.Źródło

Udostępnij