Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Badania nad autyzmem

Coroczna zbiórka funduszy AofA o wartości 10 000 USD

Coroczna zbiórka funduszy AofA o wartości 10 000 USD


Dziękuję wpiszUwaga: dzisiaj rozpoczynamy coroczną zbiórkę pieniędzy z kolosalnym, niesamowitym, hojnym prezentem od Laury Hayes. Laura i jej mąż zdobędą 10 000 dolarów do końca listopada. Proszę zobaczyć jej miłe słowa poniżej. Używamy DonorBox do naszych darowizn online i zawsze możesz wysłać czek do Wiek autystyczny PO Box 110546, Trumbull, CT 06611. Darowizny podlegają odliczeniu od podatku – EIN to 47-1831987. Dziękuję Ci.

Podarować

Drodzy Przyjaciele i Czytelnicy AoA,

Mój mąż i ja ponownie przeprowadzimy w tym roku w AoA kolejną kampanię pasujących darowizn, z jedną ważną różnicą. Zamiast kampanii dopasowywania o wartości 5000 USD podwajamy ją w tym roku do kampanii dopasowywania o wartości 10 000 USD.
 
Czemu? Ponieważ Age of Autism nadal jest bardzo potrzebnym bastionem i latarnią morską dla publikowania ważnych i prawdziwych informacji, których media głównego nurtu odmawiają publikowania. Co więcej, nie zamiata pod dywan epidemii urazów poszczepiennych, w tym epidemii „autyzmu”. Świeci na nią światło.
 
Zabawne fakty:
 
AoA nie jest zobowiązana do sponsorów korporacyjnych, którzy dyktują treści, które mogą publikować.
 
AoA nie cenzuruje informacji, które podważają status quo, „ekspertów” lub propagandę sponsorowaną przez rząd. Zamiast tego AoA publikuje go.
 
AoA pozwala na dialog, wymianę pomysłów i różne punkty widzenia. Nie próbuje kontrolować rozmowy, raczej zachęca ją, zapewniając dla niej forum.
 
W tym celu mamy nadzieję, że każdy czytelnik Age of Autism przekaże darowiznę, aby nie tylko utrzymać AoA i działać, ale także zachęcić i wesprzeć redaktora zarządzającego AoA, Kim Rossi. Jak czytelnicy wiedzą, Kim jest samotną matką nie jednej, nie dwóch, ale trzech młodych dorosłych córek z autyzmem. Nasze darowizny pozwalają Kim utrzymać AoA. Każdego tygodnia poświęca wiele godzin na pisanie, publikowanie, zamieszczanie komentarzy czytelników, prowadzenie strony internetowej i nie tylko.
 
Proszę nie brać bloga Age of Autism za pewnik, bo pewnego dnia może go tam nie być. Zamiast tego wesprzyj go już dziś, wysyłając czek lub przekazując darowiznę online. Każdy dolar przekazany od teraz do 30 listopada 2022 r. zostanie dopasowany do 10 000 USD.
 
Zaskoczmy i pobłogosławmy Kim, przekraczając odpowiednią kwotę!
 
Twój kolega czytelnik AoA,
Laura Hayes
https://www.ageofautism.com/exclusives.html

Do darowizn online używamy DonorBox. Jest bezpieczny i akceptujemy również czeki papierowe lub elektroniczne. Każdy dolar idzie na utrzymanie nas na naszych platformach, a darowizny można odliczyć od podatku, zgodnie z prawem. Dziękuję Ci.

Wiek autyzmu

Skrytka pocztowa 110546

Trumbull CT 06611

EIN 47-1831987

Podarować

         

powiązane historie

  • Fundusze powiernicze o specjalnych potrzebach czy konta zdolne?
  • Empowering Ability przedstawia warsztaty online dotyczące planu życia
  • Amerykańskie Stowarzyszenie Słuchu Języka Mowy zaprzecza skuteczności pisowni

 Źródło

Udostępnij