Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Badania nad autyzmem

Amerykanki powinny mieć możliwość wyboru poziomu opieki zdrowotnej w zakresie reprodukcji


pieniądze rentgenowskieCzy to byłoby pochopne wyciąganie wniosków krzyczeć, że TO PIENIĄDZE NIE ZDROWIE!!!??? Za każdym razem, gdy pacjent wchodzi do gabinetu lekarskiego, to kolejna okazja do: Sprzedać przepisać lek, lub zmuszać podać szczepionkę lub przymilać się do zamów test diagnostyczny. Te maszyny nie zwracają się same, a daty ważności nie stają się coraz młodsze. Amerykanki powinny móc bez wstydu wybierać swój poziom opieki zdrowotnej reprodukcyjnej. W końcu JEST 2022 rok.

###

Chd rozmiar baneraZ Obrony Zdrowia Dziecka. Opieka prenatalna w stylu amerykańskim — koń trojański do szkodliwych interwencji?

Haniebne wskaźniki śmiertelności niemowląt i matek w Stanach Zjednoczonych — wyższe niż w jakimkolwiek innym bogatym kraju — rodzą pytania o to, co zrobić, aby zmniejszyć ryzyko powikłań podczas porodu i połogu.

W związku z tym rządowe agencje zdrowia często podkreślają znaczenie opieki prenatalnej.

W rzeczywistości zwiększenie „wczesnej i odpowiedniej opieki prenatalnej” jest głównym celem celu Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej na rok 2030 amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej związanego z ciążą i porodem — cel osiągnięty dla trzech na cztery Amerykanki, przy zaledwie 6% kobiet rodzących otrzymujących niewielką opiekę prenatalną lub nie otrzymujących jej wcale.

„Odpowiednie” w kontekście USA oznacza aż 15 wizyt prenatalnych. Ale czy ta fala uwagi prenatalnej rzeczywiście poprawia wyniki matki i dziecka?

A może — jak sugerowali naukowcy z Harvardu w artykule opublikowanym w 2020 roku w prestiżowym czasopiśmie Health Affairs — czy jest to przesada?

W wielu krajach europejskich kobiety mogą uczestniczyć w wizytach prenatalnych o połowę mniej, jednak wskaźniki śmiertelności niemowląt i matek są znacznie niższe.

W 2016 roku naukowcy, którzy ocenili wyniki ciąży na podstawie liczby wizyt prenatalnych, zauważyli, że chociaż opieka prenatalna „jest szeroko akceptowana jako ważna interwencja w zakresie zdrowia publicznego… jej skuteczność pozostaje w dużej mierze niezbadana i nieudowodniona”. Przeczytaj więcej w The Defender.W latach 2021 i 2022 Edward zgromadził dowody z branży ubezpieczeniowej, branży domów pogrzebowych i rządowych baz danych, że nadmierna liczba zgonów wśród Amerykanów w wieku produkcyjnym wzrosła w 2021 r. w porównaniu z 2020 r….Od 2021 r. SIDS ma rodzica, zespół nagłej śmierci dorosłych. Pozornie zdrowi dorośli umierają i

Wiek autyzmu QR Code

Link do darowizny DonorBox. Dziękuję Ci.

nekrologi, które wypowiadają frazesy typu „umarł spokojnie we śnie”. O 42. Zapraszamy do przedsprzedaży Cause Unknown, debiutującej w grudniu od Skyhorse Publishing i Children’s Health Defense. Okładka książki jest łączem na żywo.

         

powiązane historie

  • Ochrona zdrowia dzieci: o 36% wyższe ryzyko astmy u niektórych dzieci, które miały ekspozycję na aluminium związane ze szczepionkami, wynika z badań CDC
  • Wszy są miłe! Decyzja dotycząca drapania głowy AAP.
  • Czy pandemia Covid się skończyła?

 Źródło

Udostępnij