Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Badania nad autyzmem

Po drugie, nie szkodzić – WIEK AUTYZMU


Nie szkodziGdy wkraczamy w jesień, pojawia się nacisk na przypominające szczepionki przeciw Covidowi i powraca szczepionka przeciw grypie. Poniżej znajduje się fragment z The Daily Skeptic, w którym jeden z ekspertów apeluje o przegląd bezpieczeństwa. Mierz dwa razy, tnij raz lub wcale.

###

Czołowi lekarze przyłączyli się do apelu o zawieszenie wszystkich szczepionek mRNA na COVID-19 do czasu pełnego zbadania poważnych skutków ubocznych i udostępnienia surowych danych z badania szczepionkowego COVID-19 firmy Pfizer do niezależnej analizy, aby pomóc określić prawdziwe korzyści i potencjalne szkody dla różnych grupy wiekowe.

Pisanie w recenzowanej Dziennik Insulinoopornościjeden z najwybitniejszych brytyjskich konsultantów kardiologów dr Aseem Malhotra, który jako jeden z pierwszych przyjął dwie dawki szczepionki i promował ją w telewizji Good Morning Britain w telewizji, mówi, że od czasu wprowadzenia szczepionki dowody na jej skuteczność a rzeczywiste wskaźniki zdarzeń niepożądanych uległy zmianie.

W dwuczęściowym artykule badawczym zatytułowanym „Leczenie pandemii dezinformacji o szczepionkach mRNA COVID-19 poprzez medycynę opartą na prawdziwych dowodach” dane ze świata rzeczywistego ujawniają, że w populacji osób niebędących w podeszłym wieku liczba potrzebna do zaszczepienia, aby zapobiec jednej śmierci COVID-19 obejmuje tysiące, a ponowna analiza danych z randomizowanych kontrolowanych badań (które jako pierwsze doprowadziły do ​​zatwierdzenia szczepionek dla Pfizer i Moderna) sugeruje większe ryzyko wystąpienia poważnego zdarzenia niepożądanego związanego ze szczepionką niż hospitalizacja z powodu COVID-19 .

Dr Malhotra pisze: „Systemy nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii i rzeczywiste dane dotyczące bezpieczeństwa, w połączeniu z prawdopodobnymi mechanizmami szkód, są głęboko niepokojące, szczególnie w odniesieniu do bezpieczeństwa sercowo-naczyniowego”.

Odzwierciedlając potencjalny sygnał z badania klinicznego fazy 3 firmy Pfizer, w 2021 r. zaobserwowano znaczny wzrost wezwań karetek pogotowia ratunkowego w Anglii (dodatkowe 14 000 w porównaniu z 2020 r.) Z podobnymi danymi pochodzącymi z Izraela w grupie wiekowej 16-39 lat gdzie nastąpił 25% wzrost liczby zawałów serca lub zatrzymań akcji serca związanych z podaniem szczepionki Pfizer, ale niezwiązany z COVID-19.

Przeczytaj cały artykuł na DailySceptic.org.

Kliknij na okładki, aby przeczytać więcej i złożyć zamówienie. Twój zakup wspiera naszą misję. Dzięki Bogu książki w twardej i miękkiej oprawie nie zniknęły całkowicie, silnik gazowy świata czytania. Czytać. Kochać. Dzielić. Dziękuję Ci.Źródło

Udostępnij