Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Badania nad autyzmem

Kiedy odrzuca się leczenie – WIEK AUTYZMU


Dr NassWyleczenie od dziesięcioleci jest brzydkim słowem w autyzmie. Uczono nas, że nie ma lekarstwa na autyzm. Zabiegi mają charakter wyłącznie terapeutyczny i rzadko medyczny. A chcieć lekarstwa to nienawidzić swojego dziecka. Podobny konflikt widzieliśmy w latach Covid. Jeśli jesteś starym wyjadaczem w świecie biomedycznego autyzmu, pamiętasz, że Lupron został zasugerowany jako lek na wysoki poziom rtęci w celu zmniejszenia agresji i niektórych z najgorszych objawów autyzmu. W 2010 r. Disability Scoop nazwał go „chemicznym lekiem kastracyjnym” i powiedział: Co więcej, podkreślają zagrożenia, jakie Lupron może sprowadzić na pacjentów, w tym problemy z sercem, zahamowanie wzrostu i impotencję…” W międzyczasie, bez wiedzy większości z nas, The Kaiser Family Foundation wypowiadała się na temat wykorzystania Lupronu jako daru niebios dla zdrowia psychicznego nastolatków transpłciowych: …w 2008 roku, że Towarzystwo Endokrynologiczne zatwierdziło supresory dojrzewania płciowego jako leczenie dla transpłciowych nastolatków w wieku 12 lat. Towarzystwo… uznało, że interwencja wydaje się bezpieczna i skuteczna. W 2011 roku Światowe Stowarzyszenie Zawodowe na rzecz Zdrowia Transpłciowego (WPATH) również wydało Standardy opieki dotyczące leczenia pacjentów z dysforią płciową, które obejmują zahamowanie dojrzewania. Istnieje niewiele zgłoszonych skutków ubocznych tego stosowania supresorów hormonów płciowych niezgodnie ze wskazaniami.

Teraz spójrz na tę paralelę z Covidem i dr Meryl Nass – która została ukarana za leczenie pacjentów.

Jak powstała fałszywa narracja hydroksychlorochiny i wiele więcej

Dr Meryl Nass

Godne uwagi jest to, że duża seria wydarzeń, które miały miejsce w ciągu ostatnich miesięcy, wytworzyła ujednolicony przekaz na temat hydroksychlorochiny (HCQ) i stworzyła podobną politykę dotyczącą tego narkotyku w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i Europie Zachodniej. Przesłanie jest takie, że generyczna, niedroga hydroksychlorochina (kosztująca tylko 1,00 USD za wyprodukowanie pełnego kursu) jest niebezpieczna i nie powinna być stosowana w leczeniu potencjalnie śmiertelnej choroby, Covid-19, na którą nie ma (innych) niezawodnych metod leczenia.

Hydroksychlorochina jest bezpiecznie stosowana od 65 lat u wielu milionów pacjentów. I tak powstała wiadomość, że lek jest bezpieczny dla innych zastosowań, ale niebezpieczny, gdy jest stosowany w Covid-19. To nie ma sensu, ale wydaje się, że zadziałało. Przeczytaj cały artykuł tutaj.

Kliknij na okładki, aby przeczytać więcej i złożyć zamówienie. Twój zakup wspiera naszą misję. Dzięki Bogu książki w twardej i miękkiej oprawie nie zniknęły całkowicie, silnik gazowy świata czytania. Czytać. Kochać. Dzielić. Dziękuję Ci.Źródło

Udostępnij