Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Badania nad autyzmem

Empowering Ability przedstawia warsztaty online dotyczące planu życia

Empowering Ability przedstawia warsztaty online dotyczące planu życia


Warsztaty LifeplanLista rzeczy do zrobienia: Kup świeże owoce i papier toaletowy. Zaplanuj wymianę oleju. Zaplanuj kolejne 60 lat życia Mii, Gianny i Isabelli.

Bez potu.

Widziałem ten warsztat online z Empowering Ability na Facebooku i pomyślałem, że warto się nim podzielić. Jak zawsze, myślę, że społeczność autyzmu znajdzie pewne (może sporo) planowanie dla specjalnych potrzeb, które dla nas nie zadziała. Zamiast być kompletną Debbie Downer, staram się wyczekiwać z nadzieją i pewnością, że moje dorosłe córki będą miały satysfakcjonujące życie.

###

Kliknij Posłuchaj, aby dowiedzieć się więcej o zwiększaniu zdolności

Co odkryjesz w tym (bezpłatnym) „Warsztacie Planu Życia”:

1) Zrozum PRAWDZIWE powody, dla których czujesz, że utknąłeś, aby… możesz przezwyciężyć lęki, które powstrzymują Twoją ukochaną osobę przed życiem w dorosłym życiu.

2) Odkryj „niesamowite zwyczajne” możliwości życiowe, aby… Twoja ukochana osoba mogła mieć więcej okazji do budowania większej liczby relacji, wnoszenia wkładu w społeczność, zdobywania pracy i tworzenia własnego domu.

3) Naucz się 7-stopniowej, sprawdzonej ścieżki planowania, abyś… miał jasność co do dokładnych kroków, które należy podjąć, aby wesprzeć ukochaną osobę, aby zeszła ze ścieżki „specjalnych potrzeb” i prowadził „niesamowite, zwyczajne” dorosłe życie!

** Otrzymasz to szkolenie na żywo oraz dodatkowe narzędzia i zasoby! Otrzymasz również dostęp do powtórek treningowych na żywo.Źródło

Udostępnij