Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Badania nad autyzmem

Kronika dezinformacji na temat dr Petera Hoteza

Kronika dezinformacji na temat dr Petera Hoteza


Kronika dezinformacjiUwaga: Paul Thacker, reporter śledczy; były śledczy Senat Stanów Zjednoczonych; Były Fellow Safra Ethics Center na Uniwersytecie Harvarda ma biuletyn Substack zatytułowany The Disinformation Chronicle. Napisał o doktorze Peterze Hotezie, autorze książki „Szczepionki nie spowodowały autyzmu Rachel” i długoletnim temacie tutaj w AofA. Hotez jest ekspertem medialnym od szczepień i wydaje się, że zastąpił dr. Paula Offita. Poniżej znajduje się fragment, który możesz subskrybować, jeśli chcesz. Nie mamy przynależności.

###

Peter Hotez widzi agresję wszędzie, ale w lustrze
Patrolując dyskurs naukowy, Hotez ma talent do odkrywania „antynauki” w każdym, kto się z nim nie zgadza.

Jeffrey Sachs, profesor ekonomii na Uniwersytecie Columbia i przewodniczący międzynarodowej komisji ds. COVID-19, oskarżył w obszernym wywiadzie w zeszłym tygodniu, że National Institutes of Health i pokrewni naukowcy utrudniają dochodzenie w sprawie rozpoczęcia pandemii COVID-19. Od początku pandemii wirusolodzy atakują każdego, kto zadaje trudne pytania o to, co mogło rozpocząć tę epidemię.

Jak można się było spodziewać, Peter Hotez z Baylor School of Medicine zaatakował, tweetując, że Sachs, jako lider Komisji Lancetowej, nie reprezentuje poglądów nauki. Podobnie jak generał Pentagonu otulający się wolnością i flagą, by domagać się więcej pieniędzy federalnych na kolejną zagraniczną wojnę – nie ma wątpliwości, ty antywojenny hipipie! – Hotez okrywa się płaszczem nauki, by zaatakować każdego, kto kwestionuje finansowanie podatników niebezpieczne wirusy badania przeprowadzone przez National Institutes of Health.

Na nieszczęście dla Sachsa jest on tylko ostatnim celem Hoteza. Przeczytaj więcej tutaj.Źródło

Udostępnij