Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Badania nad autyzmem

Czy „ogłaszasz” autyzm dla bezpieczeństwa?

Czy „ogłaszasz” autyzm dla bezpieczeństwa?


5FB40D2E-0A8A-422D-95E0-C3FEF7D2E046Kupiłem te naklejki kilka tygodni temu. Ten jest na moich frontowych drzwiach, lekko spreparowany, aby odzwierciedlić 3 mieszkańców w nagłych wypadkach. Kiedyś wahałam się przed „reklamowaniem” autyzmu moich córek w ten sposób. Jak o tobie? Faktem jest, że gdyby policja, straż pożarna lub pogotowie ratunkowe przyjechały do ​​naszego domu, byłoby niesprawiedliwe, gdybym ich nie uprzedził, i niebezpieczne dla moich córek.

A propos policji, w sobotę wziąłem popołudniowy prysznic. Kiedy się ubierałem, panna G weszła do mojego pokoju i powiedziała: „Policja jest tutaj”. Nie to, co chcesz usłyszeć podczas wycierania ręcznikiem. Szybko narzuciłam sukienkę i wyjrzałam przez okno. Rzeczywiście, policyjny SUV był tuż przed moim domem. O o. Moją pierwszą myślą było to, że przez przypadek zadzwoniła na 911. Panna G ciągle powtarzała: „Policja jest tutaj! W domu”. Była bardzo rzeczowa, wcale nie zaniepokojona. (Byłem!)

Kiedy wyszliśmy na zewnątrz, zobaczyłem ciężarówkę instalującą coś na słupie telefonicznym. Ach HA! Policja zostaje, gdy wykonywane są prace komunalne, nawet na małej ślepej uliczce, takiej jak nasza. Gianna i ja podeszliśmy do oficera. Sprawiła, że ​​się uśmiechnęłam, kiedy powiedziała: „Policja zapewnia nam bezpieczeństwo”. Od dawna codziennie wbijałem jej do głowy bezpieczeństwo!

Zasygnalizowałem oficerowi, aby osunął okno (ja opuszczę okno stary, przyjaciele). WyjaśniamNaklejka ostrzegawcza Emergencyd że panna G ma autyzm. i powiadomiła mnie o jego obecności. Powiedział jej, że jest z niej dumny i uprzejmie się z nią komunikuje. Potem powiedziałem mu, co powiedziała: „Policja zapewnia nam bezpieczeństwo”. Uśmiechnął się. Wyobrażam sobie, że słyszał dużo gorzej.

Jeśli chcesz naklejkę, skontaktuj się z Amy Yardley, która stworzyła te trwałe, jaskrawo kolorowe naklejki o wymiarach 4 cale x 3 cale. Kosztują 5 USD za sztukę plus 1 USD za wysyłkę. Możesz wysłać e-mail do Amy Yardley na adres amyisnow@hotmail.com.Źródło

Udostępnij