Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Badania nad autyzmem

Sticky Research Furtka – WIEK AUTYZMU

Sticky Research Furtka – WIEK AUTYZMU


Zaufaj nam!Uwaga: Anne Dachel mówi: „Dla dziennikarza Carlson wydaje się tutaj zbyt naiwny. Pamiętasz Vioxxa?„Nie zawsze jest łatwo wiedzieć, co jest prawdziwe, a co dotyczy dzisiejszych ocen w wiadomościach telewizyjnych. Jeśli oglądałeś wczoraj reportaże, Alex Jones przyznał, że strzelanina w Sandy Hook była prawdziwa po tym, jak przez lata mówił swoim widzom i słuchaczom, że to fałszywe. Mieszkam 12 mil w dół drogi od Sandy Hook. Znam rodziny, które straciły bliskich. To był horror, a nie mistyfikacja. Często tkwimy w jednym worku z ekstremistami, ponieważ rozmawiamy o urazach spowodowanych szczepionką i autyzmie wywołanym szczepionką. z nimi, przeprowadzając z nimi wywiady.Ann zabiera Tuckera Carlsona do winy za jego raport na temat badań nad chorobą Alzheimera.

###

Niedawno ta krótka historia wyemitowana w Fox:

Tucker Carlson ujawnia fałszywe dane dotyczące badań nad chorobą Alzheimera

Przez dziesięciolecia naukowcy mówili nam, że coś, co nazywa się lepkimi płytkami w mózgu, powoduje chorobę Alzheimera, która jest jedną z najbardziej wyniszczających chorób.

A ostatnio neurobiolog z Vanderbilt University, wraz z Science Magazine, przyjrzeli się bliżej tym lepkim płytkom i odkryli „szokująco rażące przypadki oszustwa, oszukańczych danych”, jak mówi Donna Wilcox, która pracuje w chorobie Alzheimera na Uniwersytecie w Kentucky.

To było oszustwo, a mimo to FDA nadal zatwierdza leki na Alzheimera, które zakładają, że przyczyną choroby są lepkie płytki, nawet jeśli własny panel doradczy FDA stwierdził, że te leki nie działają.

Co tu się dzieje?

Oczywiście dla każdego z nas, którzy żyli ze szkodami spowodowanymi niesprawdzonymi, niebezpiecznymi szczepionkami i dobrze znają zakres korupcji, zmowy i tuszowania z udziałem federalnych urzędników służby zdrowia, mediów, lekarzy, przemysłu farmaceutycznego i wybranych urzędników, to nic nowego. Moglibyśmy się lekko uśmiechnąć, kręcąc głowami na słowa Carlsona.

Dla dziennikarza Carlson wydaje się tutaj zbyt naiwny. Pamiętasz Vioxxa? Jest to standardowa praktyka ze strony wszystkich graczy, którzy zarabiają na niekontrolowanej branży, która kieruje całym przedstawieniem. Carlson jest przedstawicielem zawodu, który od dziesięcioleci okłamuje opinię publiczną na temat tego, co szczepionki robią dzieciom.

Warto zauważyć, że przemawia badaczka Donna Wilcox. Jest najrzadszym ze wszystkich graczy. Prawie nikt nie mówi prawdy o tym, czym naprawdę zajmuje się przemysł farmaceutyczny.Źródło

Udostępnij