Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Badania nad autyzmem

Autism Eye – Adwokaci Tayntons mają zespół ds. specjalnych potrzeb edukacyjnych (SEN)

Autism Eye – Adwokaci Tayntons mają zespół ds. specjalnych potrzeb edukacyjnych (SEN)


8-12 Clarence Street, Gloucester, GL1 1DZ

Tel: 0800 158 4147 / 01452 522047

E-mail: imelda.brennan@tayntons.co.uk

www.tayntons.co.uk/services-for-you/special-education-needs-law/

Imelda Brennan z Tayntons

Imelda Brennan

Specjalistyczny zespół Tayntons Special Educational Needs (SEN) doradza rodzicom i opiekunom dzieci i młodzieży z SEN, w tym osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ASD), w celu zapewnienia odpowiedniej edukacji specjalnej w odpowiedniej szkole, niezbędnej do zaspokojenia potrzeb ich dziecka i zapewnienia im możliwość osiągnięcia pełnego potencjału.

Imelda Brennanktóra kieruje naszym zespołem SEN, od 30 lat specjalizuje się w prawie oświatowym, była instruowana w wielu głośnych i zgłoszonych sprawach i od wielu lat jest uznawana za „Recognised Practitioner” w Księdze Prawniczej Chambers and Partners.

Pomożemy Ci w:

  • złożenie wniosku o ocenę potrzeb w zakresie edukacji, zdrowia i opieki (EHC);
  • odwołanie do Trybunału ds. Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych i Niepełnosprawności (SEND);
  • odwołanie do Trybunału Wyższego Szczebla w kwestii prawnej;
  • postępowanie sądowe;
  • skargi do Samorządu Terytorialnego i Rzecznika Samorządu Terytorialnego i Opieki Społecznej.

Wycena stałej opłaty

Aby określić mocne i słabe strony Twojej sprawy, oferujemy ocenę za stałą opłatą, ograniczającą początkowe nakłady, a jednocześnie zapewniającą wgląd w kroki niezbędne do dalszego rozwoju. Zaletą tej oceny o stałej opłacie jest to, że otrzymasz fachową poradę prawną SEN szybko przy minimalnych kosztach i uzyskasz zrozumienie meritum sprawy, zanim przejdziesz dalej.

Aby uzyskać więcej informacji na temat usług, które możemy świadczyć w związku z edukacją Twojego dziecka lub młodej osoby oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, proszę Odwiedz nasza strone internetowa lub skontaktuj się z zespołem Tayntons Special Educational Needs Team pod numerem 0800 158 4147 lub wyślij e-mail bezpośrednio do Imeldy Brennan na adres Imelda.brennan@tayntons.co.ukŹródło

Udostępnij