Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Badania nad autyzmem

RFK Jr przemawia podczas Rajdu Ludzkości przeciwko cenzurze 5/19 Menlo Park, Kalifornia

RFK Jr przemawia podczas Rajdu Ludzkości przeciwko cenzurze 5/19 Menlo Park, Kalifornia


Od czasu podjęcia tematu szczepionek Kirsch był szczerym krytykiem oficjalnej „bezpiecznej i skutecznej” narracji popieranej przez agencje rządowe i media głównego nurtu, a także cenzury, zwłaszcza w mediach społecznościowych.

„Te platformy mediów społecznościowych stają się nowym placem publicznym, na którym ludzie powinni mieć możliwość wyrażania swoich opinii” – powiedział Kirsch Kennedy’emu.

On dodał:

„Wszyscy działają w koordynacji, wszyscy tłumią takie rzeczy, jak wczesne leczenie i tak dalej. I wszyscy czerpią wskazówki z [National Institutes of Health].

„To, co się tutaj naprawdę dzieje, jest zasadniczo kontrolowane przez rząd. Rząd cenzuruje naszą mowę i robi to pośrednio przez te firmy. A to nie powinno się zdarzyć”.

Obrona Zdrowia Dziecka (CHD) w sierpniu 2020 r. pozwała Facebooka, Marka Zuckerberga i trzy podmioty weryfikujące fakty, zarzucając cenzurowanie prawdziwych postów dotyczących zdrowia publicznego oraz nieuczciwe przedstawianie i zniesławianie CHD.

W pozwie postawiono zarzuty nielegalnej cenzury z naruszeniem Pierwszej Poprawki, nielegalnego „brania” z naruszeniem Piątej Poprawki oraz oszustw korporacyjnych z naruszeniem prawa federalnego.

Sędzia federalny w czerwcu 2021 r. uwzględnił wniosek Facebooka o oddalenie pozwu. CHD odwołał się od wniosku, a 17 maja Kennedy przedstawi argumenty do Dziewiątego Okręgowego Sądu Apelacyjnego.

Kennedy i Kirsch zachęcili słuchaczy podcastów do wzięcia udziału w wiecu 19 maja.

Kennedy powiedział:

„To Twoja jedyna szansa, aby powiedzieć Markowi Zuckerbergowi, że nie chcesz, aby decydował, jakie fakty możesz usłyszeć, a jakich nie możesz usłyszeć… Potrzebujemy, abyś pojawił się na Facebooku i wysłuchał swojego głosu”. Kliknij TUTAJ, aby zobaczyć post i obejrzeć podcast.Źródło

Udostępnij