Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Badania nad autyzmem

Pfizer opóźnia licytację szczepionki przeciw Covid dla niemowląt i małych dzieci

Pfizer opóźnia licytację szczepionki przeciw Covid dla niemowląt i małych dzieci


Z ostatniej chwiliUwaga: Pfizer odkłada wniosek FDA o szczepionkę przeciw Covid dla dzieci poniżej 5 roku życia. Czytałem komentarze na stronie Facebooka w New York Times i byłem szczerze zbulwersowany komentarzem, który widzisz na zdjęciu. Post pochodzi z szeroko otwartej witryny publicznej, więc nie mam żadnych skrupułów, aby go udostępnić. A1B0D099-3D10-4F74-8289-A9D56841D2EBMatka ma chronić swoje dzieci, a nie ogłaszać publicznie, że boi się, że ją zabiją. To jest zakres strachu, który wbił się w mózgi wielu ludzi podczas blokady Covid i nalotu mediów. Odszukałem ją – jest pastorem i napisałem o zwyczaju bezpiecznego spania dla niemowląt. Wyślij jej uzdrawiające myśli – aby złagodzić jej zmartwienie.

A dlaczego opóźnienie, Pfizer? Czuję się trochę jak Buffalo Bill odrzucający fajną pulchną dziewczynę, ponieważ ma dotyk egzemy, a po ulicy idzie inna grubsza dziewczyna, która chce pomóc w włożeniu tej sofy do białej furgonetki.

Wyobraź sobie, że wszystkie panny młode szykują się do „zwolnienia” swoich posiadaczy pierścionków i dziewczynek-kwiatów – ponieważ nie zostaną zaszczepione.

Autor: Berkeley Lovelace Jr.

Firma Pfizer-BioNTech odkłada swoje zgłoszenie do Agencji ds. Żywności i Leków, aby rozszerzyć stosowanie swojej dwudawkowej szczepionki przeciw Covid-19 dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 4 lat.

Ten ruch oznacza, że ​​szczepionki dla tej grupy wiekowej nie będą dostępne w nadchodzących tygodniach, co jest przeszkodą dla rodziców chcących zaszczepić swoje małe dzieci.

Pfizer powiedział w piątek, że poczeka na dane dotyczące serii trzech dawek szczepionki, ponieważ uważa, że ​​trzy dawki „mogą zapewnić wyższy poziom ochrony w tej grupie wiekowej”. Dane dotyczące trzeciej dawki spodziewane są na początku kwietnia, podała firma. Przeczytaj więcej w NBC News Pfizer odkłada wniosek FDA o szczepionkę przeciw Covid dla dzieci poniżej 5 roku życiaŹródło

Udostępnij