Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Aktualności

Oto 8 najgorszych błędów, jakie popełniamy w czasie seksu. Tego pod żadnym pozorem nie rób w łóżku

Oto 8 najgorszych błędów, jakie popełniamy w czasie seksu. Tego pod żadnym pozorem nie rób w łóżku


Dobry seks ma sprawiać przyjemność i satysfakcję partnerom dzielącym się uczuciem. Są jednak pewne zachowania, których w łóżku lepiej unikać. I wcale nie chodzi tu o błędy techniczne w sztuce miłości. Radzimy, na jakie zachowania uważać, żeby seks był przyjemny i wartościowy.

Seks to bardzo ważna kwestia w każdym związku. Powinien kojarzyć się z czymś miłym, odprężającym i dającym satysfakcję obu stronom. W praktyce jednak często jest inaczej! Dlaczego tak się dzieje? Partnerzy nie zawsze potrafią znaleźć porozumienie w łóżku. Zamiast zasygnalizować, na co mają ochotę, a czego nie chcą robić i skupić się na „tu i teraz”, często dają wiarę swoim domysłom i przypuszczeniom. Takie zachowania mogą być powodem niepotrzebnych frustracji i niepowodzeń w sferze łóżkowej.

Wiele osób myśli stereotypowo na temat ról kobiet i mężczyzn w łóżku. Warto jednak pamiętać, że obie strony są równe i mają jednakowe prawo do decydowania o tym, jak uprawiać miłość. Podczas seksu bardzo ważną rolę odgrywa:

  • komunikowanie swoich potrzeb.
  • wrażliwość na potrzeby partnera czy partnerki.

Czego mężczyźni nie lubią podczas uprawiania seksu? Czego nie lubią kobiety? Jest to bardzo indywidualna sprawa, zależna od osobistych doświadczeń i preferencji. Jeśli wasze relacje łóżkowe nie są do końca idealne, prawdopodobnie przyszedł czas na szczerą rozmowę. Może się okazać, że robicie coś, czego nie lubi druga strona lub na odwrót, to partner lub partnerka robi coś, co was drażni. Oto 8 rzeczy, które potrafią być źródłem frustracji w łóżku.

WideoŹródło artykułu

Udostępnij