Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Aktualności

Kolejki NFZ do psychiatry Dziecięcego w woj. pomorskim. Stan na 21.01.2022

Kolejki NFZ do psychiatry Dziecięcego w woj. pomorskim. Stan na 21.01.2022


Kolejki NFZ do psychiatry Dziecięcego w województwie pomorskim potrafią być długie. Chcesz dowiedzieć się, jaki jest najbliższy termin wizyty u lekarza? Czasem warto spojrzeć na terminy wizyt w szpitalach i pozostałych placówkach medycznych, gdzie często kolejki do lekarza są znacznie krótsze. Sprawdź zestawienie poszczególnych miejsc, gdzie na 21.01.2022 na NFZ przyjmuje psychiatra Dziecięcy. W ten sposób będziesz wiedzieć, gdzie kolejki do psychiatry Dziecięcego w województwie pomorskim będą najkrótsze.

Kolejki NFZ do psychiatry Dziecięcego w województwie pomorskim mogą być znacznie dłuższe, niż nam się wydaje. Do którego psychiatry Dziecięcego termin oczekiwania na wizytę na NFZ jest najkrótszy? Kiedy nie trzeba zwracać uwagi na długie terminy przyjęć i skorzystać z pomocy na NFZ bez kolejki? Gdzie znajdują się informacje na temat czasu oczekiwania na wizytę na NFZ do psychiatry Dziecięcego w województwie pomorskim? W naszym artykule znajdziesz przydatne informacje, które dotyczą kolejek NFZ i terminów wizyt do psychiatry Dziecięcego w województwie pomorskim.

UWAGA! Informacje o pierwszym wolnym terminie udzielenia świadczenia oraz dotyczące danych statystycznych mogą być nieaktualne z powodu zawieszenia obowiązków sprawozdawczych w okresie zagrożenia epidemicznego i epidemii.*

PSYCHIATRA DZIECIĘCY w woj. pomorskim: kolejki NFZ i terminy leczenia

Na wizytę trzeba poczekać 2 dni.

Niepubliczny Specjalistyczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Mawiko” (Oddział Psychiatryczny Mawiko Dla Młodzieży)

  • Adres: Leśna 8, Chojnice
  • Najbliższy termin możliwej wizyty: 24.01.2022 (dane z dnia 20.01.2022)
  • Liczba osób w kolejce: 0
  • Telefon: +48 52 397 03 76Źródło artykułu

Udostępnij