Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Aktualności

Kolejki NFZ do psychiatry Dziecięcego w woj. lubuskim. Stan na 21.01.2022

Kolejki NFZ do psychiatry Dziecięcego w woj. lubuskim. Stan na 21.01.2022


W jaki sposób sprawdzić, jak długie są kolejki NFZ do psychiatry Dziecięcego w woj. lubuskim? Przedstawiamy zestawienie określonych miejsc, gdzie na 21.01.2022 przyjmują lekarze. Warto również zwracać uwagę na możliwość wizyty na NFZ w szpitalach i innych placówkach medycznych, gdzie czas oczekiwania może być krótszy. Kolejki NFZ w województwie lubuskim do psychiatry Dziecięcego potrafią być jednak bardzo długie. Sprawdź, gdzie czas oczekiwania na wizytę do lekarza specjalisty na NFZ jest najkrótszy, aby długo nie czekać w kolejce.

Kolejki NFZ do psychiatry Dziecięcego w województwie lubuskim mogą być znacznie dłuższe, niż nam się wydaje. Do którego psychiatry Dziecięcego termin oczekiwania na wizytę na NFZ jest najkrótszy? Kiedy nie trzeba zwracać uwagi na długie terminy przyjęć i skorzystać z pomocy na NFZ bez kolejki? Gdzie znajdują się informacje na temat czasu oczekiwania na wizytę na NFZ do psychiatry Dziecięcego w województwie lubuskim? W naszym artykule znajdziesz przydatne informacje, które dotyczą kolejek NFZ i terminów wizyt do psychiatry Dziecięcego w województwie lubuskim.

UWAGA! Informacje o pierwszym wolnym terminie udzielenia świadczenia oraz dotyczące danych statystycznych mogą być nieaktualne z powodu zawieszenia obowiązków sprawozdawczych w okresie zagrożenia epidemicznego i epidemii.*

PSYCHIATRA DZIECIĘCY w woj. lubuskim: kolejki NFZ i terminy leczenia

Na wizytę trzeba poczekać 3 dni.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Dzieci I Młodzieży W Zaborze (Oddział Psychiatryczny Dla Dzieci I Młodzieży)

  • Adres: Zamkowa 1, Zabór
  • Najbliższy termin możliwej wizyty: 25.01.2022 (dane z dnia 20.01.2022)
  • Liczba osób w kolejce: 19
  • Telefon: +48 68 327 40 28Źródło artykułu

Udostępnij