Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Aktualności

Przegląd prasy 19.01.2022 Czechowice-Dziedzice. Zobacz wczorajszą prasówkę, poznaj najważniejsze informacje z Czechowic-Dziedzic

Przegląd prasy 19.01.2022 Czechowice-Dziedzice. Zobacz wczorajszą prasówkę, poznaj najważniejsze informacje z Czechowic-Dziedzic


Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 18.01, w Czechowicach-Dziedzicach. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Film „Uwierz w Mikołaja” będzie kręcony w Bielsku-Białej. Nad Białą ruszają zdjęcia do ekranizacji świątecznego bestselleru!”?

Prasówka Czechowice-Dziedzice 19.01: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Film „Uwierz w Mikołaja” będzie kręcony w Bielsku-Białej. Nad Białą ruszają zdjęcia do ekranizacji świątecznego bestselleru!

Jutro 19 stycznia w Bielsku-Białej rozpoczynają się zdjęcia do nowej produkcji pt. „Uwierz w Mikołaja”, do której scenariusz – na podstawie bestsellerowej książki Magdaleny Witkiewicz pod tym samym tytułem – napisała Ilona Łepkowska. To pierwsza ekranizacja powieści tej poczytnej autorki. W filmie zobaczymy wielopokoleniową plejadę polskich aktorów, zaś reżyserką jest – odpowiedzialna m. in. za czwartą część serii Kogel Mogel – Anna Wieczur. Zdjęcia do produkcji są realizowane w Bielsku-Białej i okolicach (Goczałkowice-Zdrój, okolice Milówki) oraz w Warszawie. Producentem filmu jest MTL MAXFILM.

Lubisz zniżki?

📢 Jak zadbać o zdrowie psychiczne? 6 wskazówek, które pomogą ci zatroszczyć się o dobre samopoczucie i poprawią nastrój

Gdy coś nas boli lub odczuwamy inne dolegliwości fizyczne, szukamy pomocy u lekarza, badamy się, bierzemy leki. Gdy jednak odczuwamy lęk lub silny stres i pogarsza się nasze samopoczucie, ignorujemy te objawy i zapominamy o naszym zdrowiu psychicznym. Tymczasem ciało i psychika to sfery, które przenikają się i uzupełniają. Wiele chorób fizycznych wynika ze stresu i napięcia psychicznego, a chociażby grypa, alergia czy COVID-19 powodują obniżenie nastroju i wpływają na odczuwane przez nas emocje. Zobacz, jak zadbać o zdrowie psychiczne i czego unikać, aby nie pogarszać swojego samopoczucia.

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

Prasówka 19.01 Czechowice-Dziedzice: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników w Czechowicach-Dziedzicach. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Ferie 2022 w mieście. Najciekawsze atrakcje polskich miast na zimową zabawę i wypoczynek

Ferie zimowe 2022 oficjalnie rozpoczęły się w poniedziałek 17 stycznia dla uczniów z pierwszych pięciu województw. Mimo niepewnej sytuacji pandemicznej, polskie rodziny ruszyły na zimowe wyjazdy. Niektórzy wybrali narty za granicą, inni polskie stoki. Wiele osób jednak woli na zimę pozostać w domu. Jak można przyjemnie i ciekawie spędzić ferie zimowe 2022 w mieście? Jakie zimowe atrakcje przygotowała Warszawa, Kraków, Wrocław czy Toruń? Zapoznajcie się z naszym przewodnikiem po feriach zimowych w polskich miastach.Źródło artykułu

Udostępnij