Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Aktualności

Kolejki NFZ w woj. zachodniopomorskim do psychiatry Dziecięcego. Dane aktualne na 19.01.2022

Kolejki NFZ w woj. zachodniopomorskim do psychiatry Dziecięcego. Dane aktualne na 19.01.2022


W jaki sposób sprawdzić, jak długie są kolejki NFZ do psychiatry Dziecięcego w woj. zachodniopomorskim? Przedstawiamy zestawienie określonych miejsc, gdzie na 19.01.2022 przyjmują lekarze. Warto również zwracać uwagę na możliwość wizyty na NFZ w szpitalach i innych placówkach medycznych, gdzie czas oczekiwania może być krótszy. Kolejki NFZ w województwie zachodniopomorskim do psychiatry Dziecięcego potrafią być jednak bardzo długie. Sprawdź, gdzie czas oczekiwania na wizytę do lekarza specjalisty na NFZ jest najkrótszy, aby długo nie czekać w kolejce.

Kolejki NFZ do psychiatry Dziecięcego w województwie zachodniopomorskim mogą być znacznie dłuższe, niż nam się wydaje. Do którego psychiatry Dziecięcego termin oczekiwania na wizytę na NFZ jest najkrótszy? Kiedy nie trzeba zwracać uwagi na długie terminy przyjęć i skorzystać z pomocy na NFZ bez kolejki? Gdzie znajdują się informacje na temat czasu oczekiwania na wizytę na NFZ do psychiatry Dziecięcego w województwie zachodniopomorskim? W naszym artykule znajdziesz przydatne informacje, które dotyczą kolejek NFZ i terminów wizyt do psychiatry Dziecięcego w województwie zachodniopomorskim.

UWAGA! Informacje o pierwszym wolnym terminie udzielenia świadczenia oraz dotyczące danych statystycznych mogą być nieaktualne z powodu zawieszenia obowiązków sprawozdawczych w okresie zagrożenia epidemicznego i epidemii.*

PSYCHIATRA DZIECIĘCY w woj. zachodniopomorskim: kolejki NFZ i terminy leczenia

Na wizytę trzeba poczekać 64 dni.

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdroje” (Oddział Psychiatrii Dziecięcej I Młodzieżowej)

  • Adres: Mączna 4, Szczecin
  • Najbliższy termin możliwej wizyty: 25.03.2022 (dane z dnia 14.01.2022)
  • Liczba osób w kolejce: 40
  • Telefon: +48 91 880 62 18Źródło artykułu

Udostępnij