Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Aktualności

Przegląd prasy 15.01.2022 Koluszki. Zobacz wczorajszą prasówkę, poznaj najważniejsze informacje z Koluszek

Przegląd prasy 15.01.2022 Koluszki. Zobacz wczorajszą prasówkę, poznaj najważniejsze informacje z Koluszek


Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 14.01, w Koluszkach. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Hiacynty możesz mieć już zimą. Zobacz, jak uprawiać je w doniczce i szkle. Co zrobić, gdy hiacynty przekwitną?”?

Prasówka Koluszki 15.01: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Hiacynty możesz mieć już zimą. Zobacz, jak uprawiać je w doniczce i szkle. Co zrobić, gdy hiacynty przekwitną?

Choć kojarzone są z nadejściem wiosny, w supermarketach pojawiły się już teraz. Hiacynty można bowiem uprawiać nie tylko w ogrodzie, ale także w domu. Pięknie prezentują się w doniczkach, ale można je także wyeksponować we wnętrzu w ciekawszy sposób. Hiacynty w szkle, uprawiane w wodzie będą prezentować się wyjątkowo oryginalnie. Zarówno te w doniczkach, jak i szkle są wyjątkowo łatwe w uprawie. Podpowiadamy, jak zadbać o hiacynty w domu i co zrobić, gdy przekwitną.

Lubisz zniżki?

📢 „Harry Potter”. Jak dziś wygląda młody Voldemort? Hero Fiennes Tiffin wyrósł na niezłe ciacho!

Pierwszy film o młodym czarodzieju i świecie magii ukazał się 20 lat temu! Z tej okazji HBO GO wypuściło film „Harry Potter – 20. rocznica. Powrót do Hogwartu”, w którym spotykają się aktorzy grający główne role i członkowie ekipy. To też dobry moment, aby wspomnieć o aktorach, którzy grali role epizodyczne. Pamiętacie chłopca, który zagrał Młodego Voldemorta? Dziś jest nie do poznania i… niezłe z niego ciacho!

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

Prasówka 15.01 Koluszki: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników w Koluszkach. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Co za luksus! Foie gras, trufle, szafran, król melonów… Oto najdroższe produkty i dania świata

Czarny arbuz, ryba fugu, trufle, chińska zupa z ptasich gniazd… Tego typu produkty i dania to powiew luksusu, za który trzeba słono zapłacić. Zazwyczaj trudno je zdobyć albo potrzeba specjalnych umiejętności, by je przygotować. Część owoców lub warzyw rośnie tylko w jednym regionie świata, co dodaje im wyjątkowości. Ta niezwykłość ma oczywiście wpływ na cenę. Przykładowo, za białą truflę z Piemontu zapłacono w 2021 roku 118 tys. dolarów. Sprawdź, które produkty i potrawy ze świata uchodzą za luksusowe.

ZOBACZ KONIECZNIE

WideoŹródło artykułu

Udostępnij