Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Aktualności

Prasówka Siewierz 14.01.2022 – wydarzenia dnia. Podsumowanie z wczoraj – sprawdź, czy w Siewierzu nie minęło Cię nic ważnego

Prasówka Siewierz 14.01.2022 – wydarzenia dnia. Podsumowanie z wczoraj – sprawdź, czy w Siewierzu nie minęło Cię nic ważnego


Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 13.01, w Siewierzu. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Szybki remont kuchni – jak odmienić wnętrze w kilka dni? Sprawdź, jak zrobić modną metamorfozę kuchni niskim kosztem. Zrób remont bez kucia!”?

Lubisz zniżki?

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

Prasówka 14.01 Siewierz: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników w Siewierzu. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Miastowi są bezczelni! Najgłupsze memy o wsi i rolnikach z Podlasia. Zobacz najlepsze śmieszne obrazki 13.01.2022

Jeżeli wieś, to tylko podlaska! Z czym kojarzy się internautom polska wieś i rolnicy? Sprawdziliśmy, z czego śmieją się w sieci. Zobaczcie najlepsze memy i demotywatory o rolnikach. Tym razem zgromadziliśmy najlepsze memy o Podlasiu dotyczące tego obszaru. Jeżeli nie brakuje Wam dystansu do naszego regionu, możecie się nieźle pośmiać.

📢 Przepis na naleśniki z jabłkami jak u babci. Przypominamy znany deser z dzieciństwa. Jak zrobić idealne naleśniki?

Obecnie coraz częściej sięgamy po tzw. babcine przepisy, czyli sprawdzone potrawy, znane z dzieciństwa. Nic w tym dziwnego. Nasze mamy i babcie wiedziały, jak przygotować prawdziwie domowe i niedrogie dania, bez ulepszaczy i konserwantów. Takim deserem są dobrze znane wszystkim naleśniki. Zdradzamy sprawdzony przepis na naleśniki z jabłkami. Zobacz, jak je zrobić krok po kroku i zobacz zdjęcia.

📢 To są ŚLĄSKIE WYZWISKA! Zastanów się dwa razy, zanim kogoś tak nazwiesz. Tym obrazisz Ślązaka i Ślązaczkę

To są ŚLĄSKIE WYZWISKA! Brzmią czasami egzotycznie, zabawnie, ale mogą obrazić! Rzecz o wyzwiskach, śląskich wyzwiskach. Te, choć są z reguły mało kulturalne, to zdarza się ich używać praktycznie niemal wszystkim – wszak każdy ma określone granice cierpliwości. Stąd też, wyzwiska wykształciły się nie tylko w każdym języku narodowym, ale też w gwarach i językach lokalnych.

ZOBACZ KONIECZNIE

WideoŹródło artykułu

Udostępnij