Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Aktualności

Prasówka Olecko 15.01.2022 – wydarzenia dnia. Podsumowanie z wczoraj – sprawdź, czy w Olecku nie minęło Cię nic ważnego

Prasówka Olecko 15.01.2022 – wydarzenia dnia. Podsumowanie z wczoraj – sprawdź, czy w Olecku nie minęło Cię nic ważnego


Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 14.01, w Olecku. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Hiacynty możesz mieć już zimą. Zobacz, jak uprawiać je w doniczce i szkle. Co zrobić, gdy hiacynty przekwitną?”?

Prasówka Olecko 15.01: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Hiacynty możesz mieć już zimą. Zobacz, jak uprawiać je w doniczce i szkle. Co zrobić, gdy hiacynty przekwitną?

Choć kojarzone są z nadejściem wiosny, w supermarketach pojawiły się już teraz. Hiacynty można bowiem uprawiać nie tylko w ogrodzie, ale także w domu. Pięknie prezentują się w doniczkach, ale można je także wyeksponować we wnętrzu w ciekawszy sposób. Hiacynty w szkle, uprawiane w wodzie będą prezentować się wyjątkowo oryginalnie. Zarówno te w doniczkach, jak i szkle są wyjątkowo łatwe w uprawie. Podpowiadamy, jak zadbać o hiacynty w domu i co zrobić, gdy przekwitną.

Lubisz zniżki?

📢 „Harry Potter”. Jak dziś wygląda młody Voldemort? Hero Fiennes Tiffin wyrósł na niezłe ciacho!

Pierwszy film o młodym czarodzieju i świecie magii ukazał się 20 lat temu! Z tej okazji HBO GO wypuściło film „Harry Potter – 20. rocznica. Powrót do Hogwartu”, w którym spotykają się aktorzy grający główne role i członkowie ekipy. To też dobry moment, aby wspomnieć o aktorach, którzy grali role epizodyczne. Pamiętacie chłopca, który zagrał Młodego Voldemorta? Dziś jest nie do poznania i… niezłe z niego ciacho!

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

Prasówka 15.01 Olecko: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników w Olecku. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Najdroższe transfery trwającego okienka w PKO Ekstraklasie [TOP 5]

W trwającym okienku transferowym tylko trzy kluby PKO Ekstraklasy zdecydowały się wydać nieco więcej pieniędzy. Kto sięgnął głębiej do kieszeni? Oto TOP 5 najdroższych do tej pory transferów zimowego okna.

ZOBACZ KONIECZNIE

WideoŹródło artykułu

Udostępnij