Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Aktualności

Kolejki NFZ w woj. zachodniopomorskim do psychiatry Dziecięcego – 16.01.2022

Kolejki NFZ w woj. zachodniopomorskim do psychiatry Dziecięcego – 16.01.2022


Kolejki NFZ do psychiatry Dziecięcego w województwie zachodniopomorskim potrafią być długie. Chcesz dowiedzieć się, jaki jest najbliższy termin wizyty u lekarza? Czasem warto spojrzeć na terminy wizyt w szpitalach i pozostałych placówkach medycznych, gdzie często kolejki do lekarza są znacznie krótsze. Sprawdź zestawienie poszczególnych miejsc, gdzie na 16.01.2022 na NFZ przyjmuje psychiatra Dziecięcy. W ten sposób będziesz wiedzieć, gdzie kolejki do psychiatry Dziecięcego w województwie zachodniopomorskim będą najkrótsze.

Kolejki NFZ do psychiatry Dziecięcego w województwie zachodniopomorskim mogą być znacznie dłuższe, niż nam się wydaje. Do którego psychiatry Dziecięcego termin oczekiwania na wizytę na NFZ jest najkrótszy? Kiedy nie trzeba zwracać uwagi na długie terminy przyjęć i skorzystać z pomocy na NFZ bez kolejki? Gdzie znajdują się informacje na temat czasu oczekiwania na wizytę na NFZ do psychiatry Dziecięcego w województwie zachodniopomorskim? W naszym artykule znajdziesz przydatne informacje, które dotyczą kolejek NFZ i terminów wizyt do psychiatry Dziecięcego w województwie zachodniopomorskim.

UWAGA! Informacje o pierwszym wolnym terminie udzielenia świadczenia oraz dotyczące danych statystycznych mogą być nieaktualne z powodu zawieszenia obowiązków sprawozdawczych w okresie zagrożenia epidemicznego i epidemii.*

PSYCHIATRA DZIECIĘCY w woj. zachodniopomorskim: kolejki NFZ i terminy leczenia

Na wizytę trzeba poczekać 67 dni.

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej “Zdroje” (Oddział Psychiatrii Dziecięcej I Młodzieżowej)

  • Adres: Mączna 4, Szczecin
  • Najbliższy termin możliwej wizyty: 25.03.2022 (dane z dnia 13.01.2022)
  • Liczba osób w kolejce: 40
  • Telefon: +48 91 880 62 18Źródło artykułu

Udostępnij