Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Aktualności

John Travolta chwali si rodzinnym portretem. Dorosa crka aktora wyglda jak mama w modoci

John Travolta chwali si rodzinnym portretem. Dorosa crka aktora wyglda jak mama w modoci


Bądź na bieżąco. Więcej o dzieciach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

John Travolta sylwestra spędził w gronie rodziny w domu. W mediach społecznościowych pochwalił się zdjęciem z synem i córką. Internauci nie mogą wyjść z zachwytu, jak bardzo 21-letnia Elle jest podobna do matki. 

Zobacz wideo
John Travolta i Olivia Newton-John znów jako Danny i Sandy

Trudne chwile w życiu Johna Travolty

John Travolta to jeden z najbardziej znanych aktorów światowego kina. Wystąpił w takich klasykach jak „Grease”, „Gorączka sobotniej nocy” czy „Pulp Fiction”. Ma na swoim koncie wiele nagród, w tym nominacje do Oscara. Prywatnie aktor nie miał tyle szczęścia. Aktor przez 29 lat był szczęśliwym mężem aktorki Kelly Preston, z którą doczekał się trójki dzieci. Pierwszym dzieckiem pary był Jetta, który w 2009 roku zmarł tragicznie na skutek uderzenia głową o wann podczas ataku epilepsji. Chłopiec cierpiał na autyzm oraz chorobę Kawasakiego. Drugą pociechą gwiazdorskiej pary była Ella urodzona w 2000 roku, a najmłodszy syn Benjamin przyszedł na świat w 2010 roku. 

Kolejną tragedią w życiu rodziny była śmierć Kelly Preston w 2020 roku. Aktorka przez dwa lata zmagała się z rakiem piersi. Niestety przegrała tę walkę. Travolta po odejściu żony zniknął z medialnego świata. Obecnie najważniejsza dla niego jest rodzina. Jego profil w mediach społecznościowych przepełniony jest zdjęciami, na których pozuje z dwójką dzieci. Aktor także sylwestra spędził w domu wraz z pociechami.

John Travolta po raz pierwszy powiedział w mediach o swojej żałobieJohn Travolta po raz pierwszy mówi w mediach o śmierci żony

John Travolta pokazał córkę. Podobieństwo do matki jest ogromne

Na opublikowanym zdjęciu widzimy aktora w eleganckim garniturze, z kieliszkiem szampana w ręce. Stoi przy choince razem z córka Ellą, która spełnia się jako moda piosenkarka. 21-latka ma na sobie długą, świecącą srebrną suknię. W kadrze pojawił się też 12-letni syn aktora – Benjamin, który na koszulkę z nadrukiem założył elegancką marynarkę. Fani bardzo miło przyjęli rodzinny portret, ale najwięcej komentarzy dotyczy podobieństwa córki do matki. 

Jaka matka taka córka.

Twoja córka wygląda uroczo, jak jej matka i jest równie piękna.

Twoja córka odziedziczyła urodę po matce.

A Wy widzicie podobieństwo?Źródło artykułu

Udostępnij