Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Badania nad autyzmem

Top 5 Art of Autism Blog Posts of 2021 that went Viral

Top 5 Art of Autism Blog Posts of 2021 that went Viral


Jako, że zamykamy rok 2021, The Art of Autism chciałoby wyróżnić nasze najlepsze posty na blogu z 2021 roku. Wszystkie z nich były starszymi postami na blogu, ale nadal mają dużą trakcję dzięki rankingowi w wyszukiwarkach. Jesteśmy wdzięczni wielu osobom, które zamieszczają je na naszej stronie.

#1 Samantha Crafts: Kobieta i autyzm / Asperger’s Lista kontrolna. Jest to zdecydowanie nasz najbardziej popularny wpis na blogu podkreślający potrzebę kobiet do bycia zdiagnozowanym i otrzymania odpowiednich usług. Ten wpis na blogu ma blisko milion odsłon, a 1/2 miliona z nich było w ciągu ostatniego roku. Jesteśmy podekscytowani, że Marcelle Ciampi (AKA Samantha Craft) jest nowym członkiem zarządu Art of Autism w 2021 roku.

#2 Understanding the Spectrum: Komiksowe wyjaśnienie. Ten wpis na blogu Rebeki Burgess został przetłumaczony na wiele różnych języków (linki znajdują się we wpisie). Rebecca otrzymała również wiele próśb od uniwersytetów i korporacji o wykorzystanie jej komiksu w podręcznikach szkoleniowych na temat autyzmu.

#3 Top 10 Signs You Have Aspergers. Englebert Lau napisał ten humorystyczny wpis na blogu wiele lat temu. Nadal jest ulubionym na naszej stronie.

#4 The Autism Puzzle Piece: Symbol, który zostanie lub odejdzie. Jest to również starszy wpis na blogu omawiający kontrowersje wokół elementu układanki jako symbolu autyzmu.

#5 Ulubione 105 cytatów o autyzmie / aspergerze. Regularnie aktualizujemy ten popularny wpis na blogu.

Sztuka Autyzmu jest dumna, że wiele organizacji zajmujących się rankingiem stron internetowych umieściło nas w top 10 blogów o autyzmie. Mamy kilka dedykowanych sekcji postów na naszej stronie internetowej, w tym Covid-19 postów, Autystyka kolorowa (Autistics of Color), Poeci autystyczni, oraz Autystyczna kobieta wpisy na blogu, a także Blogerzy ActuallyAutistic (większość wpisów na naszym blogu pochodzi od autystycznych blogerów). Przyznajemy się również do rodzice, rodzeństwo, oraz profesjonalistów. Większość naszych blogerów jest na spektrum autyzmu dając naszej stronie bardzo potrzebną perspektywę.

Chcemy podziękować wszystkim, którzy czytają nasze wpisy na blogu i cieszą się naszymi galeriami sztuki i projektami.

Na koniec życzymy, aby rok 2022 był dla wielu lepszy.Źródło

Udostępnij