Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Aktualności

GreaterGood współpracuje z Organizacją Nadziei, aby dostarczyć zabawki i artykuły pierwszej potrzeby potrzebującym dzieciom

GreaterGood współpracuje z Organizacją Nadziei, aby dostarczyć zabawki i artykuły pierwszej potrzeby potrzebującym dzieciom


Sezon świąteczny to przede wszystkim robienie rzeczy, aby pokazać innym, że nam zależy i rozprzestrzenianie świątecznej radości. W tym roku, darowizny od hojnych zwolenników pozwoliły GreaterGood, w partnerstwie z Greater Good Charities, aby rozprzestrzenić mnóstwo dobrego świątecznego humoru, wysyłając zabawki i artykuły pierwszej potrzeby do zagrożonych i potrzebujących dzieci.

Fot: Organizacja Nadzieja, MD

W Maryland, GreaterGood i Greater Good Charities (GGC) połączyły siły z Organizacja Nadziei (Organization of Hope) (OOH) w celu wspierania dzieci w szkołach podstawowych w trzech różnych dzielnicach na obszarze Baltimore.

Fot: Organizacja Nadziei, MD

Bridging Hope (BH), prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Organizacja Nadziei, jest 501(c)(3), która została założona w 2009 roku. Organizacja jest prowadzona przez weteranów, mniejszości narodowe i kobiety. Według założyciela i dyrektora wykonawczego Patrecia Williams, Ph.D., PMP, CBM, QMS, CNE, CNC, RCP, PRS, RPS, CCTP, CSAM, CTMH, misją organizacji jest dokonanie zmian dla dzieci, dorosłych, starszych, weteranów, rodzin i zwierząt poruszających się w trudnych okolicznościach poprzez zapewnienie zrównoważonych usług edukacyjnych, emocjonalnych i behawioralnych wsparcia.

Fot: Organization of Hope, MD

OOH oferuje spiżarnię żywności, schronienie i programy mieszkaniowe, usługi konsultingowe i inkubacji biznesu, programy leczenia i odzyskiwania, szkolenia umiejętności gotowości do zatrudnienia, mobilny program higieny i zasobów oraz inne usługi wsparcia dla osób potrzebujących w swojej społeczności.

Fot: Organization of Hope, MD

Organizacja Nadziei rozprowadziła zabawki i paczki GGC Good Packs dostarczone przez GreaterGood do szkół w tych trzech dzielnicach, gdzie zostały one przekazane potrzebującym dzieciom, które w przeciwnym razie nie miałyby zabawek na Boże Narodzenie i którym może brakować niektórych podstawowych potrzeb, takich jak ciepłe skarpety i produkty higieniczne.

Fot: Organizacja Nadzieja, MD

Dodatkowo, zabawki zostały przekazane policji hrabstwa Prince George’s w Wigilię, aby funkcjonariusze mieli w swoich samochodach coś dla dzieci, które trafiają pod ich opiekę po niefortunnych zdarzeniach. Zabawki te pomogą pocieszyć i wesprzeć dzieci, które padły ofiarą przemocy i zaniedbania oraz te, które doświadczyły poważnych traumatycznych przeżyć.

Fot: Organizacja Nadzieja, MD

Dobre Paczki GGC to plecaki, które zawierają artykuły pierwszej potrzeby, takie jak artykuły higieniczne i ciepłe rzeczy na zimę. Są one doskonałym prezentem dla osób bezdomnych, ale także dla rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji i nie mogą sobie pozwolić na zaspokojenie najbardziej podstawowych potrzeb dla siebie i swoich dzieci.

Fot: Organization of Hope, MD

Zabawki, oczywiście, nie są ściśle fizycznych potrzeb, ale robią ogromną różnicę w dobrobycie dzieci, których rodziny przechodzą przez próbne czasy finansowo.

Fot: Organizacja Nadzieja, MD

Zabawki na wakacje zapewniają bardzo potrzebne odwrócenie uwagi, komfort, a nawet poczucie nadziei. Pozwalają dzieciom być dziećmi, nawet jeśli część ich dzieciństwa została odebrana przez ponurą rzeczywistość ubóstwa.

Fot: Organizacja Nadzieja, MD

Wierzymy, że każde dziecko zasługuje na to, by dostać na święta wyjątkową zabawkę, niezależnie od tego, na co stać ich rodziców czy opiekunów. I oczywiście, każdy zasługuje na to, aby jego podstawowe potrzeby fizyczne zostały zaspokojone. Cieszymy się, że dzięki Państwa pomocy udało nam się zaspokoić potrzeby niektórych potrzebujących członków naszej społeczności.

Fot: Organizacja Nadzieja, MD

“Bardzo dziękuję za zabawki i wpływ, jaki wywarły na innych!” mówi Patrecia.

GreeaterGood, Greater Good Charities, oraz Organizacja “Nadzieja planują kontynuować swoje partnerstwo, aby w przyszłości pomagać ludziom w potrzebie. Z pomocą darczyńców takich jak Ty sprawiamy, że świat staje się lepszym miejscem.

Zdjęcie: Organization of Hope, MD

“Nasz zespół jest podekscytowany koordynacją kolejnych kroków, gdy rozszerzamy naszą strategiczną sieć i w określaniu, jak możemy wspierać się nawzajem”, mówi. Patrecia. “Dziękuję za zaangażowanie w poprawę naszych społeczności”.

Fot: Organization of Hope, MD

Jeszcze nie jest za późno, aby przekazać darowiznę! Kliknij teraz, aby sprawić radość dzieciom w potrzebie!

Donate

Zdjęcie: Organizacja Nadziei, MD

Twoje wsparcie robi niesamowity wpływ na dzieci w potrzebie w różnych miejscach w całym kraju i na całym świecie! Dziękujemy za pomoc!Source link

Udostępnij