Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Aktualności

Dorośli, którzy zaginęli jako dzieci (07.01.2022). Poznajesz którąś twarz? Pomóż Fundacji ITAKA w poszukiwaniach

Dorośli, którzy zaginęli jako dzieci (07.01.2022). Poznajesz którąś twarz? Pomóż Fundacji ITAKA w poszukiwaniach


Oto zdjęcia osób, które zaginęły przed ukończeniem 12. roku życia. Obecnie to już dorośli, lecz do 07.01.2022 nadal ich nie odnaleziono. W szukanie ich zaangażowane są policja oraz Fundacja ITAKA. Krewni nieustannie czekają na ich powrót do domów. Przyjrzyj się, czy rozpoznajesz kogoś z nich? Dla niektórych z zaginionych wykonano portrety uwzględniające progresję wiekową. Może dzięki temu łatwiej będzie ci kogoś rozpoznać?

Zaginione dzieci, które są już dorosłe – styczeń 2022

Przypatrz się uważnie zdjęciom poniżej. Pokazujemy dzieci z całej Polski, na których powrót wciąż czekamy. Rodziny nie wiedzą, co się z nimi dzieje i czekają na jakąkolwiek informację, która pozwoli odnaleźć ukochaną osobę.

Wszystkie zaginione osoby są dzisiaj pełnoletnie, mimo to krewni wciąż liczą, że uda się ich odnaleźć. Jeżeli masz jakąkolwiek informację, która pomoże odnaleźć nie zwlekaj – przekaż ją Fundacji ITAKA.

Stronę zaginieni.pl prowadzi Fundacja ITAKA Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych.

Jak się skontaktować?
Kontakt dla rodzin osób zaginionych, które potrzebują wsparcia, jest możliwy pod numerem 22 654 70 70.

Specjalny bezpłatny numer – 116 000 – skierowany do rodziców i opiekunów, którym zaginęło dziecko. Mogą na niego także dzwonić rodzice zaginionych dzieci, nastolatki, które uciekły z domu oraz wszystkie inne osoby, które zetknęły się z problemem zaginięcia dziecka lub nastolatka lub mogą pomóc w jego odnalezieniu.

Jak możesz pomóc w poszukiwaniach?

WideoŹródło artykułu

Udostępnij