Autyzmnews.pl

Informacje, badania, aktualności o autyzmie

Badania nad autyzmem

Champ Turner został ułaskawiony ” NeuroClastic

Champ Turner został ułaskawiony ” NeuroClastic


Od ponad roku NeuroClastic walczy o uznanie niewinności Champa Turnera przez Commonwealth of Virginia w formie częściowego ułaskawienia.

Dziś rano Champ Turner otrzymał wiadomość, że ułaskawienie zostało przyznane. Jest w drodze do domu!

Champ Turner został skazany na dwadzieścia lat więzienia z dziesięcioma w zawieszeniu po tym, jak obronił się przed atakiem nożem, uciekł przed napastnikiem i zadzwonił pod numer 911. Kiedy policja przybyła na miejsce, aresztowała Champa, a jego napastnik został zabrany do szpitala.

To ogłoszenie jest krótkie, ponieważ zamierzamy świętować!!!

Thank Yous!

Po pierwsze i najważniejsze, dziękuję Champowi Turnerowi za jego nieugiętą dobroć, bezinteresowność i dążenie do sprawiedliwości w obliczu skrajnej niesprawiedliwości.

Ogromne podziękowania od nas dla wszystkich, którzy podpisali petycję, dzwonili, udostępniali posty na mediach społecznościowych i przekazali datki na jego koszty prawne. Wasze wielkie serca, antyrasizm i wiara w naszą pracę.

Nasze najgłębsze podziękowania dla Stanleya Majora i Thoroughgooda, kuzynów Champa, którzy walczyli o niego i pracowali z nami przez ostatni rok, aby uzyskać sprawiedliwość dla Champa.

Najgłębsze i najgłębsze podziękowania dla Karen Morrison i założonej przez nią organizacji non-profit, Fighting 4 Freedom. Zarówno NeuroClastic jak i Fighting 4 Freedom były nowo powstałymi organizacjami non-profit w 2020 roku, z malutkimi budżetami i tytaniczną miłością do sprawiedliwości.

Karen Morrison pracowała z nami i pieniędzmi, które przekazaliście, a my pracowaliśmy z Karen, aby napisać ułaskawienie sami we współpracy z rodziną Champa.

Najgłębsze podziękowania dla zespołu kierowniczego NeuroClastic i współpracowników za Wasze niestrudzone orędownictwo na rzecz Champa. Specjalne podziękowania dla Sary Selvaggi-Hernandez, Kate Jones, Sumayya Hassan, Cheyenne Thornton, Andi Barclay i Adama Lodestone’a za niestrudzoną pracę, którą włożyliście, by wesprzeć ułaskawienie Champa i orędować za jego wolnością.

Podziękowania dla. Black Lives Matter 757 za zwrócenie naszej uwagi na tę sprawę, hostowanie petycji, współpracę z nami w każdej chwili, gdy potrzebowaliśmy pomocy, i ryzykowanie swojego bezpieczeństwa i wolności, aby wstawić się za Champem. Zostaliście aresztowani i agresywnie zantagonizowani za swoje pokojowe protesty, ale wytrwaliście w obronie Champa.

Dziękuję wychodzącemu gubernatorowi, Ralphowi Northamowi, komisji ds. zwolnień warunkowych w Wirginii i tym w Virginia Commonwealth za podjęcie decyzji po stronie sprawiedliwości.

Patrząc w przyszłość

Walczyliśmy o Osime’a Browna, Matthew Rushina i Champa Turnera. Ci trzej niesłusznie skazani neurodywergentni młodzi mężczyźni są już wolni, ale walka o oczyszczenie ich nazwisk trwa nadal. Jest to świadectwo zarówno siły społeczności i organizacji oddolnych, ale także trudności, że osoby niepełnosprawne, zwłaszcza czarne osoby niepełnosprawne, są nieproporcjonalnie często celem ataków, surowo skazywane i niesprawiedliwie skazywane.

Proszę, walczcie dalej o sprawiedliwość. Dziś świętujemy, ale praca trwa nadal.

Support Champ

Ponieważ było to całkowite zaskoczenie od dziś rano, wszyscy jesteśmy scrambling, aby przygotować się do pomocy Champ wskoczyć z powrotem do swojego życia jako dumny i kochający ojciec. To zakłócenie w jego życiu spowodowało, że musiał zacząć od zera.

Jeśli chciałbyś wesprzeć Champa prezentem finansowym, który pomoże mu się zadomowić i na nowo się urządzić, możesz wysłać pieniądze przez PayPal lub $Cashapp do jego kuzyna, Stanleya Majora (informacje poniżej).

Paypal: Sstann78@gmail.com
$Cashapp: $Sstann

Będziemy aktualizować wkrótce o tym, jak Champ robi, gdy miał czas, aby osiedlić się i być z rodziną.

Teraz, jesteśmy off do świętowania!

Latest posts by Terra Vance (zobacz wszystkie)

Źródło

Udostępnij